További forgalom korlátozásra kell készülni a Szent István utcán a Nádor utca és az Inczédy sor között. 

Sziasztok.

A hét utolsó munkanapján átlagos a forgalom Nyíregyháza útjain, de vezessenek fokozott figyelemmel mert több úton folynak az útfelújítási munkák, ezenkívül a város külső útjain megnövekedett a nagyobb méretű mezőgazdasági munkagépek száma az  ilyenkor aktuális munkálatok kapcsán, ha szükséges kellő oldal és követési távolságot tartva előzzék meg a járműveket.

További forgalom korlátozásra kell készülni a Szent István utcán a Nádor utca és az Inczédy sor között.

Egy forgalmi sáv le van szűkítve, és sebességkorlátozás van érvényben ezen a szakaszon. Megsüllyedt csatorna fed lapokat helyeznek szintbe a Gerlóci, a Vattay és a Mikecz Kálmán utcákon kellő oldaltávolsággal  kerüljék ki az autósok. A Szélsőbokori úton tartanak az útfelújítási munkák előkészületei, jelenleg közmű munkák folynak, ezért mindkét irányból forgalom korlátozás van érvényben.

Fokozott figyelemmel vezessenek a Szabolcs és a Színház utcán közlekedők, mivel az ott zajló munkálatok miatt forgalmi rend változás van, ami várhatóan aug. 31 –ig marad érvényben.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.