Fokozott figyelemmel vezessenek a Gerlóczi Gábor

Sziasztok.

Ma reggel a Nyíregyházán közlekedők egyre növekvő forgalomra készüljenek, és a meglévő útmunkáknál kisebb torlódásra is. Erősáramú kábelt fektetnek a Debreceni, Móricz Zsigmond utca kereszteződésénél, korlátozott a gyalogos és a kerékpáros forgalom.

A Bukarest utcán közlekedők számítsanak rá, hogy egy helyen ismét fekvő rendőrt telepítettek a biztonságosabb közlekedés érdekében. Forgalom, és sebességkorlátozás  van érvényben a Szent István utcán a Nádor utca és az Inczédy sor között, egy forgalmi sáv le van szűkítve.

Fokozott figyelemmel vezessenek a Gerlóczi Gábor, a Vattay, és a Mikecz Kálmán utcákon ahol a közmű fedelek szintbe helyezését végzik, a munka területekre jelzőoszlopok  figyelmeztetnek. A Szélsőbokori út felújítási munkája miatt mindkét irányban forgalom korlátozás van érvényben.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.