Szombat reggelre Nyíregyházára is megérkezett a hó

Sziasztok.

Szombat reggelre Nyíregyházára is megérkezett a hó, így az útnak indulók hosszabb menet időre készüljenek, mert a csúszós utakon ajánlott lassabban vezetni, nagyobb követési távolságot tartani. A Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében torlódások alakulnak ki, legyenek türelmesek. Kátyúzási munkálatokra kell számítani ma egész nap a Váczi Mihály utcától a Debreceni úton át kifelé a városból egészen Rozsrét szőlőig, és Császárszállásig.

Fokozottan figyeljenek a Magyar Közút dolgozóira és járműveikre a munkaterületeknél, megfelelő oldaltávolsággal kerüljék ki őket. A kamionok és ponyvás autók vezetői indulás előtt mindig takarítsák le a jégréteget, mert az kanyarodás közben, vagy a menet széltől le esve komoly balesetet okozhat. Sóstón a  Szikes, Templom, és Fácán utcák kereszteződésében parabola tükröt helyeztek ki a biztonságosabb közlekedés érdekében.

Szép napot.,