A hét utolsó munkanapján az útnak indulók számítsanak rá

Sziasztok. A hét utolsó munkanapján az útnak indulók számítsanak rá, hogy az éjszakai erős lehűlés miatt útfelfagyások vannak, vezessenek alacsonyabb sebességgel, nagyobb követési távolságot tartva. Akinek szabadban parkol a járműve, a biztonságos közlekedés érdekében tisztítson meg miden üveget a járművén a fagytól. Fokozott figyelemmel vezessenek a Munkácsy Mihály tér és Munkácsy Mihály utcán, valamint a Bukarest és a Moszkva utcákon, ahol forgalmi rend változás, 30 – as – sebességkorlátozás lépett életbe. A Hunyadi és a Szegfű utcai csomó pontnál az E.O.N. végez munkálatokat, korlátozott a gyalogos és a kerékpáros forgalom, de a járművezetők is óvatosan vezessenek a munkaterületnél. Kátyúzási munkát végez a NYÍRVV a város területén, forgalom korlátozás mellett. Szép napot.

This entry was posted in Blog.