Szombat reggel sűrű forgalomra, torlódásra készüljenek a piacok, virágboltok közelében

Sziasztok.

Szombat reggel sűrű forgalomra, torlódásra készüljenek a piacok, virágboltok közelében. Fokozott figyelemmel vezessenek az Orosi úton, mert a Törzs utca és a Gomba utca közötti szakaszon mindkét irányba a szélső forgalmi sávot lezárták. Útfelmarást végeznek a Gádor Béla közben, járda felújítást a Kereszt utcán, és buszöböl építést a kiskörúton, valamint a Dózsa György utcán, ami sebesség és forgalom korlátozással, megállási tilalommal jár. A meglévő útépítések miatt érdemes más útvonalat választani a Szegfű utca helyett, és a Debreceni út, Kígyó utcai csomópont irányába közlekedőknek is. Vezessenek óvatosan a temetők közelében, mert ilyenkor több „ vasárnapi vezető „ ül a volán mögé, akik nem elég rutinosan vezetnek, vigyázzanak rájuk. Az utakon és a temetőkben is nagyobb rendőri jelenlét van, ami elsősorban a közlekedés segítését, és a temetőbe látogatók biztonságát szolgálja.

Szép napot.