Napsütéses, kissé szeles időben, növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán.

Sziasztok.

Napsütéses, kissé szeles időben, növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán. Fokozott óvatossággal vezessenek a meglévő útmunkáknál, és a falevéllel borított útszakaszokon, ahol megnő a csúszásveszély. Forgalom korlátozásra kell számítani a Gádor Béla közben, mert  útfelmarást végeznek. Útszűkület 30-as korlátozás van érvényben a Korányi Frigyes úton az EMMAUS előtt a város irányába, torlódásra készüljenek. Az Orosi úton a Törzs utca és  a Gomba utca közötti szakaszon sávlezárások lassítják a haladást. Tart a buszöböl építés a kiskörúton, és a Dózsa György utcán, az útépítés a Szegfű utcán és a Debreceni út, Kígyó utcai csomópontban. A Debreceni úti felüljáró bevezető szakaszán szalag korlát cseréje miatt a szélső forgalmi sáv le van zárva. Egy kis jó hír így a végére, okt. 31-én, és nov.1-én ingyenes a parkolás a NYÍRVV által üzemeltetett parkolókban.

Szép napot.