Szerda kora reggel párától nedves utakon, sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán.

Sziasztok.

A piaci nap miatt torlódásra készüljenek a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében, és az utóbbinál ne rutinból vezessenek, mert új be és kiléptető rendszer működik a piac területén. Fokozott figyelemmel vezessenek a Törzs utcán, mert két helyen is forgalom korlátozás van, így az áruházaknál a Pazonyi út közelében útbekötési munka miatt, a másik a Szalag utca irányába, favágási, tereprendezési munka kapcsán, ahol a földmunka miatt az útburkolat földdel szennyezett. Parabola tükröt helyeztek ki a Jósika Miklós és a Korányi Frigyes  utca csomópontjában a biztonságosabb közlekedés érdekében. Nyírpazony és Kabalás között még tart  a tűzcsap kiépítése, ami korlátozza a gyalogos és a kerékpáros forgalmat, de az autósok is óvatosan közlekedjenek a munkaterületnél.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.