Ma reggel az útnak indulók hosszabb menetidőre készüljenek

Sziasztok.

Ma reggel az útnak indulók hosszabb menetidőre készüljenek, mert a sűrű köd miatt sok helyen minimálisra csökkent a látótávolság. Vezessenek alacsonyabb sebességgel, tartsanak nagyobb követési távolságot, és használják a tompított fényszórót. A nagy forgalmú Törzs utcán zajló munkálatok miatt egy szakaszon korlátozott a gyalogos és a kerékpáros forgalom amire jelzőtábla is figyelmeztet, de az autósok is óvatosan vezessenek az útburkolat szennyezettsége miatt. Változik a parkolási rend a Malom utcán a lakosság kérésére, a páros oldalon korlátozzák a várakozást, parkolni ezentúl csak a kiépített parkoló sávban lehet. A város területén máshol is figyeljenek a szabályos parkolásra, ne álljanak a zöld területre. Stop táblát helyeztek el a vásártér kijáratánál a sorompó után, a járművezetők figyelmét felhívják, hogy a járdán gyalogos forgalomra kell számítani.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.