Szerda kora délután még mindig nagy az autós és gyalogos forgalom a piacok közelében

Sziasztok.

Szerda kora délután még mindig nagy az autós és gyalogos forgalom a piacok közelében, és az iskoláknál is, fokozott figyelemmel vezessenek. A Lobogó utcán a baleset veszélyes fákat vágják, gallyazzák, az arra haladók forgalom korlátozásra számítsanak. Újabb nagy szabású munkát kezdtek el, ami hetekig fog tartani a Korányi közben, ahol csapadék elvezető rendszer felújításán dolgoznak. A gépjármű tulajdonosok napközben se hagyják autóikat a parkolóban,ne akadályozzák a munka végzést. Tart az útépítés a Szegfű utcán, 30-as korlátozás, előzési tilalom van érvényben, és nem lehet balra a Hunyadi utcára kanyarodni,és jelenleg a lámpa sem működik. A Hunyadi utcán a börtön előtt a lámpánál a buszöböl építésén dolgozó munka gépek, és az útszűkület jelent akadályt. A Debreceni út, Kígyó utcai csomó pontban csak egy sávon tudnak haladni, legyenek türelmesek, csak úgy, mint az Orosi út kivezető szakaszán, ahol mindkét külső forgalmi sáv le van zárva.

Szép napot.