Ma reggel kivételesen száraz utakon közlekedhetnek Nyíregyháza útjain

Ma reggel kivételesen száraz utakon közlekedhetnek Nyíregyháza útjain, de legyenek óvatosak az iskolák és a piacok közelében a megnövekedett autós és gyalogos forgalom miatt. A Szegfű utcán már az új aszfalt burkolaton közlekedhetnek, 30-as korlátozás, előzési tilalom betartásával, és továbbra sem lehet a Szegfű utcáról balra a Hunyadi utcára kanyarodni. A Hunyadi utcán a buszöböl építési munkái okoznak hosszabb menet időt, csak úgy mint a Pazonyi téren. A Debreceni út, Kígyó utcai csomó pontnál egy forgalmi sávon, váltakozó irányban tudnak haladni, tartsák be a kihelyezett közúti jelző táblák, és a felfestett burkolat jelek iránymutatásait. Az Orosi út ki és bevezető szakaszán a szélső forgalmi sávok  le vannak zárva, torlódásra kell készülni. Figyeljenek a sebesség határok  betartására, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.