Péntek reggel, a hét utolsó munkanapján, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain.

Jó reggelt! Sziasztok!

 

Péntek reggel, a hét utolsó munkanapján, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain. Folyamatos a torlódós a Bethlen Gábor, Mező, Vasgyár utcákon, az aszfaltfelmarási munkálatok miatt. A Petőfi utcán továbbra is lassabb haladásra készüljenek, a külső forgalmi sáv le van zárva a város irányába, a Kiss Ernő és Széchényi utca között. A Holló és Sólyom utca találkozásánál az ott zajló építkezés miatt, megállási tilalom van érvényben. Közműhelyreállítási munkák miatt a Rákóczi út 28-36 szám között, illetve a 42 számnál, útszűkület okoz fennakadást a járművezetőknek, legyenek figyelmesek! Vezessenek körültekintően, vegyék figyelembe a kihelyezett közúti KRESZ táblákat és figyeljenek a sebességhatárok betartására is!

 

Legyen szép napotok!