Igazán szép őszi időben közlekedhetnek most Nyíregyházán

Sziasztok.

Igazán szép őszi időben közlekedhetnek most Nyíregyházán, de vezessenek óvatosan az iskolák és a munka területek közelében, mert ott torlódások vannak. Útszűkület van a Rákóczi utcán a Pacsirta és a Búza utca közötti szakaszon közmű helyre állítás miatt, és az Ér utcán, ahol váltakozó irányban közlekedhetnek. A Bethlen Gábor, Mező, Vasgyár utcai csomópontnál továbbra is torlódások vannak, legyenek türelmesek az arra haladók. A Stadion utcán az egyetem közelében csőtörés  helyre állításán dolgoznak a NYÍRTÁVHŐ szakemberei , útszűkület lassítja a jármű vezetőket.   Még mindig tilos a megállás a Sólyom és a Holló utcák találkozásánál az építési munkák miatt. Minden munka területnél 30-as korlátozást kell betartani, fokozott figyelemmel vezetni, főleg a keskeny egyirányú Színház utcán. A Tünde utcát kerüljék el a teljes útlezárás miatt, ott csak a 13 –as buszt engedik be. A Kállói úton közlekedők jóval hosszabb menet időre számítsanak, mert csak lépésben lehet haladni.

Szép napot.