Hiba feltárási munkát végez a NYÍRTÁVHŐ a Körte utcán

Sziasztok.

Ma a  Nyíregyházán közlekedők vizes utakon és a szitáló esőtől csökkent látótávolságban közlekedhetnek. Vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot, és használják a tompított fényszórót is, ,mert nem csak látni, látszani is kell.

Hiba feltárási munkát végez a NYÍRTÁVHŐ a Körte utcán, forgalom korlátozás van érvényben. A Simai úton közlekedők az ott zajló munkálatok miatt az utca elejétől 100 méterre továbbra is útszűkületre, forgalom korlátozásra számítsanak, a kihelyezett jelzőtáblák szerint vezessenek. A Tiszavasvári úti felüljárónál a város irányába a külső sáv le van zárva a támfal építése miatt, korlátozott a gyalogos és a jármű forgalom is, az autósok türelmesen, időben soroljanak át a belső forgalmi sávba.

A Szélsőbokori úton gázvezeték építése miatt forgalom korlátozás, útszűkület jelent akadályt az arra haladóknak.

A Derkovits utca felújítása elkészült, most  csatorna mosatási munkát végeznek, így biztosítják a csapadék és szennyvíz biztonságos elvezetését, fokozott figyelemmel vezessenek a munkaterületnél. Szép napot.