A belvárosban a Körte utcán  a NYÍRTÁVHŐ munkái jelentenek akadályt

Sziasztok.

A mai napon is vizes utakon, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot a csúszásveszély miatt, és használják a tompított fényszórót.

Fokozott figyelemmel vezessenek a Tiszavasvári úton közlekedők, mert a belváros irányába  csak a belső forgalmi sávot lehet használni a felüljáró felújítási munkája miatt.

A Huszár soron újabb forgalomkorlátozás lépett életbe, az Árpád utca 85, 91 szám között felbontották burkolatot. Forgalmi rend változás történt a Négyes huszárok útja és a Makkai úti csomópontban, valamint újabb gyalogátkelővel bővül a Négyes huszárok útja, ne megszokásból vezessenek az arra közlekedők.

A belvárosban a Körte utcán  a NYÍRTÁVHŐ munkái jelentenek akadályt, a Szélsőbokori úton pedig gázvezeték építése miatt van útszűkület, forgalom korlátozás.

Szép napot.