Fokozott figyelemmel vezessenek a Mező utcán

Sziasztok.

Ma a Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá, hogy az utak vizesek, csúsznak, ajánlott alacsonyabb sebességgel vezetni, és nagyobb követési távolságot tartani.

Fokozott figyelemmel vezessenek a Mező utcán, mert az ott zajló munkálatok miatt a külső forgalmi sávot egy szakaszon lezárták. Legyenek türelmesek a Tiszavasvári úton közlekedők, mivel az útmunkák miatt gyakran alakul ki torlódás a felüljárónál a város irányába.

Tartanak a  Debreceni úti csomópont átépítési munkái ami jelentős forgalmi rend változással jár, az arra közlekedők a kihelyezett jelzőtáblák, és a felfestett útburkolati jelek iránymutatása szerint vezessenek.

A Kassa utca felújítási munkák miatt zsákutca, csak úgy mint a Kéményseprő utca is a csapadékvíz elvezető rendszer építése miatt.

Szép napot.