Borongós, kissé szeles időben, átlagos forgalomban közlekedhetnek városunkban

Sziasztok.

Borongós, kissé szeles időben, átlagos forgalomban közlekedhetnek városunkban, de a bevásárló központoknál nagyobb a gyalogos és az autós forgalom.  Lassabb haladásra készüljenek az Orosi úton közlekedők, mivel a Gomba utcánál csatornázási munkák miatt mindkét külső sávot lezárták. Járda felújítást végeznek a Sarkantyú utcán a Kossuth út és Ó szőlő utca között, és a Kereszt utca egy szakaszán. A Dózsa György utcán és a kiskörúton útszűkület, sebességkorlátozás van a buszöböl építési munkája kapcsán. Tart az útépítés a Szegfű utcán, a Debreceni és Kígyó utcai csomópontban, figyeljék a kihelyezett jelző táblákat, azt betartva  vezessenek. Az alsóbb rendű utakon közlekedők főleg szürkületkor, és az esti órákban fokozott óvatossággal vezessenek, mert az őszi mezőgazdasági  munkák miatt egyre több kisebb és nagyobb testű vad kerül az utakra, sőt a lakott területekre is .

Szép napot.