A tanítási szünet miatt az ilyenkor megszokottnál kisebb a forgalom a Nyíregyházán

Sziasztok.

A tanítási szünet miatt  az ilyenkor megszokottnál  kisebb a forgalom a Nyíregyházán, de azért a város ki és bevezető útjain, és a meglévő munka területeknél előfordulnak torlódások.  Az Orosi úton a Törzs utca és a Gomba utca között közüzemi munka miatt a szélső sávokat mindkét irányba lezárták. Tart az útépítés a Szegfű utcán, a Debreceni és a Kígyó utcai csomópontban, buszöböl építés a kiskörúton, és a Dózsa György utcán. Járda felújítást végeznek a Sarkantyú utcán a Kossuth és Ó szőlő utca között, valamint a Kereszt utca egy szakaszán. Napközben a NYÍRVV szakemberei faápolási, fakivágási munkát végeznek az Árok utcán, és a város más részein hogy eltávolítsák a baleset veszélyes fákat, türelmesen, fokozott figyelemmel vezessenek a munka területeknél.

Szép napot.