A mai napon elkezdődik a Blaha Lujza sétányon a jegenyenyárfasor

Sziasztok.

A hosszú hétvége után jelentős forgalomra számítsanak az útnak indulók Nyíregyházán, és a folyamatban lévő útmunka területeknél torlódásokra is. Hosszabb menetidőre készüljenek a Tiszavasvári úton közlekedők és a Móricz Zsigmond, Debreceni úti csomópontnál, valamint a László, Szegfű utca kereszteződésében zajló munkálatok miatt, fokozott figyelemmel, türelmesen vezessenek az arra haladók.

A Kéményseprő utcán a 75/a és a 75 szám között folynak a munkálatok mint egy 60 méteres szakaszon, ezért 7 órától, 16 óráig teljes útlezárás lesz érvényben.

A mai napon elkezdődik a Blaha Lujza sétányon a jegenyenyárfasor rekonstrukciós munkájának első üteme a balesetre veszélyes fák eltávolításával.

A NYÍRVV szakemberei még szerdán és csütörtökön végzik a munkálatokat a sétány északi és déli oldalán, forgalomkorlátozás mellett, és az átmenő forgalom is megszűnik a munkavégzés idejére.

Szép napot.