A Damjanich utca és az Árpád utca felől a kihajtás lehetőségét lezárták

Sziasztok.

További forgalom korlátozás lépett életbe a Huszár soron, a Móricz Zsigmond utca, és Simai úti csomópontjától az Állomás térig. A korlátozás érinti a gépjármű-, gyalogos- és kerékpáros – forgalmat. Forgalomkorlátozásra számíthatnak a közlekedők a Huszár soron zajló munkálatok ideje alatt.

A Damjanich utca és az Árpád utca felől a kihajtás lehetőségét lezárták a Huszár soron zajló munkálatok idejére. Előreláthatóan több hétig várható korlátozás az útszakaszon. Számítsanak torlódásra és megnövekedett menetidőre. Folyamatos a 4. számú főút – Debreceni úti csomópont átépítése, így itt folyamatos és újabb forgalom korlátozás várható. Számítsanak ezen a szakaszon torlódásra és megnövekedett menetidőre.

A 4. számú főútvonalon, a Debreceni út be- és kivezető szakaszán, lakott területen belül és kívül sebesség- és forgalomkorlátozás van érvényben.

A Magyar Közút Nyíregyházi üzemmérnöksége útburkolat – helyreállítást végez az útszakaszon.