Tartanak a közmű építési munkák a Tiszavasvári út bevezető szakaszán

Sziasztok.

A Húsvéti ünnep után jelentős forgalomra számítsanak a Nyíregyházán közlekedők, vezessenek fokozott óvatossággal, mert a város külső útjain a felszálló pára csökkenti a látótávolságot, tartsanak nagyobb követési távolságot, és használják a tompított fényszórót.

Tartanak a közmű építési munkák a Tiszavasvári út bevezető szakaszán a külső sáv le van zárva, 30-as sebességkorlátozás van érvényben, és a felüljárón is csak a belő sávban haladhatnak a város irányába. Fokozott figyelemmel vezessenek a Móricz Zsigmond, Debreceni úti csomópontnál, mivel a nagykörút építése miatt jelentős forgalmi rend változás van érvényben, a kihelyezett terelőtáblák alapján közlekedjenek. Továbbra is zsákutca a Kéményseprő utca, a behajtás mindkét irányból lehetséges, de az átmenő forgalom korlátozva van.

Tartsák be a sebességhatárokat, legyenek óvatosak a gyalogátkelők, kétkerekű járművek közelében, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.

Szép napot.