Szombat reggel sűrű forgalomra készüljenek Nyíregyházán a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében.

Sziasztok.
Szombat reggel sűrű forgalomra készüljenek Nyíregyházán a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében. Vezessenek fokozott figyelemmel a Debreceni úton a Kígyó utcai csomó pont átépítési munkálatai miatt, csak úgy mint Szegfű utcán, ha tehetik válasszanak más útvonalat. Borbányán is tartanak az útépítési munkák, így a zúzott köves útalapon csak lassan tudnak haladni a Szíjgyártó, Lombkorona, és a Hold utcákon, valamint Oroson a Magyar és Vércse utcán. Járda építést végeznek a Bethlen Gábor utcán, ezért a gyalogosok a szemközti oldalon tudnak biztonságosan közlekedni. A belvárosban a Kossuth téren nagyszabású rendezvény miatt egész nap megnövekedett autós és gyalogos forgalom várható és nehéz lesz üres parkolót találni, de arra figyeljenek, hogy jogtalanul ne álljanak a mozgáskorlátozottak számára kijelölt helyre.
Szép napot..