Száraz burkolaton, jó látási viszonyok mellett közlekedhetnek Nyíregyháza területén.

Sziasztok!

Körültekintően vezessenek, több helyszínen is zajlanak az útfelújítási munkálatok.

Aszfaltoznak és megkezdték a padkarendezést a Magyar Közút szakemberei a Buji úton, a Vasvári Pál utcánál szintbe helyeznek egy korábban megsérült közműfedelet, a korlátozás várhatóan holnapig érvényben lesz az érintett szakaszon.

Erősáramú kábelt fektetnek a Bocskai utca páros oldalán, a Kálmán utcai csomóponttól. A gyalogosforgalmat a szemközti oldalra terelik a munkálatok idejére.

A Garibaldi utca és a Sóstói út kereszteződésében korábban megsüllyedt egy fedlap, melynek a helyreállítási munkálatait megkezdték, sebességkorlátozás és előzési tilalom van érvényben az érintett szakaszon, mindkét irányból.

A Kállói úton, a lakott területen kívül pedig rázópadkát építenek ki, a forgalmat korlátozták, előreláthatólag a héten még jelzőlámpa irányítja a forgalmat.

Figyelmesen vezessenek, a sebességhatárok betartásával!

További szép napot!

This entry was posted in Hirek.