Száraz burkolaton, jó látási viszonyok mellett közlekedhetnek Nyíregyháza területén.

Jó reggelt! Sziasztok!

Száraz burkolaton, jó látási viszonyok mellett közlekedhetnek Nyíregyháza területén. Körültekintően vezessenek, több helyszínen is zajlanak az útfelújítási munkálatok, így pl. Antalbokornál vagy Nyírszőlő bel- és külterületén a Westsik Vilmos utcán.

Közműépítési munkálatok zajlanak a Korányi Frigyes utca és a Kórház utca egy szakaszán, útszűkületre és sebességkorlátozásra számítsanak az autósok.

Dolgoznak a szakemberek a 41-es főúton Napkornál is, ahol jelentős forgalomkorlátozás és ideiglenes forgalmirend változás van érvényben a körforgalmi csomópont kialakításának idejére, a nap 24 órájában jelzőlámpa irányítja a forgalmat.

Fokozott figyelemmel közlekedjenek! Vigyázzanak egymásra!

További szép napot!

This entry was posted in Hirek.