Ne feledjék a Pacsirta – Bethlen Gábor utca találkozásánál STOP tábla került kihelyezésre

Sziasztok!

A ma reggel úton lévők, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain! Piaci nap van, így a Búza téren és a Tokaji úton megnövekedett forgalomra készüljenek az arra közlekedők! Torlódás várható a ki – és bevezető utakon, valamint az iskolák környékén!

Tartanak az útfelújítási munkák a Szarvas és Széchényi utcákon, emiatt hosszabb menetidőre kell számítani, türelmesek legyenek! Folyamatban van a Színház utca csapadékvíz elvezetési rendszerének fejlesztése. A most megkezdett munkafázis , átmeneti forgalmi rend változást tesz szükségessé, a közúti jelzőtáblák figyelembe vételével közlekedjenek!

Ne feledjék a Pacsirta – Bethlen Gábor utca találkozásánál STOP tábla került kihelyezésre és a Pacsirta utcán végig 30as korlátozást vezettek be!

Vezessenek óvatosan, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat!

Jó utat! Szép napot! Főtaxi