Ma reggel Nyíregyházán már nem nehezíti a köd a közlekedést

Sziasztok. 

Ma reggel Nyíregyházán már nem nehezíti a köd a közlekedést, de azért vezessenek fokozott figyelemmel, mert több úton van érvényben forgalom és sebesség korlátozás. A Debreceni, Kígyó utcai csomó pontban jelző lámpa engedi a forgalmat váltakozó irányban. Közmű helyreállítási munkát végeznek a Bocskai utcán, az Inczédi sor és a Kiskörút között, ezért a jobb oldali sávban tilos megállni, valamint sebesség korlátozás is van. Az Orosi úton a város irányába továbbra is sávlezárás van, a Törzs utcai lámpától egészen a Család utcáig közüzemi munka miatt. A Tiszavasvári úti felüljárón a korlát csere jelent akadályt a városból kifelé vezető szélső sávban. Vezessenek fokozott figyelemmel, tartsák be a sebesség határokat. 

Szép napot.