Ma reggel az útnak indulók növekvő forgalomra készüljenek Nyíregyházán

Sziasztok.

Ma reggel az útnak indulók növekvő forgalomra készüljenek Nyíregyházán, és az éjszakai fagy miatt csúszós utakra az alsóbb rendű és mellékutakon. A főutak szárazak, jól járhatóak, de többfelé torlódásra kell számítani, így a város ki és bevezető útjain, valamint az iskolák közelében. Nyírpazony és Kabalás között tűzcsapot építenek a NYÍRSÉGVÍZ szakemberei, a munkálatok korlátozzák a gyalogos és a kerékpáros forgalmat. A NYÍRVV munkatársai a városban változó helyeken végzik az elöregedett beteg, közlekedésre veszélyes fák gallyazását, szükség estén a kivágást, a munkaterületnél forgalom és sebességkorlátozás, időnként sávlezárás van érvényben. Az időjárás függvényében hidegaszfaltozással javítják  az úthibákat, kátyúkat, fokozott figyelemmel vezessenek a munkaterületnél.

Szép napot.