Ma már több baleset is történt Nyíregyháza területén

Ma már több baleset is történt Nyíregyháza területén, szerencsére személyi sérülések nélkül, de az anyagi kár minden esetben jelentős volt.

A legfrissebb a Család utca 2 szám előtti baleset, itt félpályás útlezárás van érvényben, a helyszíni szemle idején pedig lassabb haladásra számítsanak.

Aki teheti, kerülje a Bethlen Gábor – Vasgyár – Mező utca csomópontját, ideiglenes forgalmi rend változás van érvényben. Áthelyezték a kollégium előtti buszmegállót, jelenleg a megálló térköveit bontják, a forgalmi sávok le vannak szűkítve, valamint megszüntették az áthaladási lehetőséget a gyalogosok és a kerékpárosok részéről a Bethlen Gábor utcán. Figyeljék a kihelyezett jelzőtáblákat, közlekedjenek körültekintően!

További szép napot!