Kellemes, napsütéses időben közlekedhetnek a ma reggel útnak indulók

Jó reggelt! Sziasztok!

Kellemes, napsütéses időben közlekedhetnek a ma reggel útnak indulók, de legyenek körültekintőek, hiszen Nyíregyháza és a megye területén ma is tartanak a helyreállítási, útjavítási munkálatok.

A Bocskai utcán a Nyírségvíz szakemberei dolgoznak, a gépjárműforgalom és a gyalogosforgalom korlátozása mellett. Az Árpád utcán és az Őz közben a Nyírtávhő folytat munkálatokat és több helyszínen a Magyar Közút munkatársai a körforgalmak kialakításával kapcsolatosan forgalomkorlátozás mellett dolgoznak, a 41-es főútvonalon, illetve Nyíregyháza belterületén a Kállói úton.

Az ideiglenes forgalmirend-változások miatt ne megszokásból közlekedjenek, tartsák be a sebességkorlátozásokat és figyeljék a kihelyezett KRESZ táblákat.

További szép napot kívánunk!

This entry was posted in Hirek.