Forgalmi tükröt helyeztek ki a Belső körút – Dózsa György utca

Sziasztok. Piaci nap van, torlódásra készüljenek a Rákóczi, Tokaji úton és a Búza téren.

A Kossuth utcán akna fed lap javításán dolgoznak a páratlan oldalon a jelzőlámpa előtt, ami bójával jelölve van,  figyelmesek legyenek. A NYÍRTÁVHŐ  hibaelhárítási munkákat végez a Krúdy Gyula utcán és a Széna téren, a munkálatok a gyalogos forgalmat érinti.

Forgalmi tükröt helyeztek ki a Belső körút – Dózsa György utca kereszteződésénél a biztonságosabb közlekedés érdekében. Ivóvíz vezeték korszerűsítését végzik Butyka és László tanya között, lassú a haladás, a munkálatok több kiló méteren keresztül folynak.

Több helyen végeznek a város különböző pontján faápolási munkákat a NYÍRVV munkatársai, az adott helyen pár perces várakozás várható. Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával. Szép napot. Főtaxi