Figyelmesen vezessenek, a városban több helyen is leszűkítették a forgalmi sávokat.

Sziasztok! 

Figyelmesen vezessenek, a városban több helyen is leszűkítették a forgalmi sávokat.

Az Orosi úton a Törzs utcai lámpától a város irányába, a szélső forgalmi sávot zárták le, figyelmesen időben soroljanak át. A Debreceni, Kígyó utcai csomópontnál is lassú haladás várható, az itt folyó munkálatok miatt, jelző őri irányítás van.

Útburkolati jeleket festenek a város több pontján, jelenleg a Széchényi utcán dolgoznak a szakemberek, forgalomkorlátozás mellett.

A Tiszavasvári úti felüljárón a kivezető szakaszon folyamatban van a szalagkorlát cseréje, továbbra is leszűkített forgalmi sávon haladhatnak. Óvatosan vezessenek a délutáni csúcsforgalomban, csak úgy, mint az Alma, Kőműves és Molnár utcák találkozásánál, ahol beszakadt az útburkolat.

 

További szép napot!