Befejeződött a Jósa városban a járda és parkolók felújítása

Sziasztok.

Zavartalan a közlekedés városunkban, viszont a ki – és bevezető utakon és az iskolák- óvodák környékén torlódás várható. Pár napon keresztül a Pitypang utcára csak a Kállói út felől lehet behajtani az útfelújítási munkák miatt, ezen kívül 30-as sebességkorlátozás került bevezetésre.

Tartanak a padkarendezési munkák a Csabagyöngye utcán, az Izabella utcán pedig aszfaltmarás, illetve akna fed lapok szintbe helyezése jelent akadályt. Járda felújítási munkák folynak a Ferenc körút páratlan oldalán és az Északi körút páros oldalán.

Befejeződött a Jósa városban a járda és parkolók felújítása, forgalmi rend változás lépett életbe – figyelmesek legyenek. Óvatosan a sebességhatárok betartásával vezessenek. Szép napot. Főtaxi