Az év utolsó munka napján kora délután sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán.

Sziasztok.

Az év utolsó munka napján kora délután sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán. A bevásárló központok parkolói zsúfolásig megteltek, de a belvárosban is nehéz üres parkolót találni.  Az időjárás borongós, az utak szárazak, jól járhatóak, de az alsóbbrendű utakon a sárfelhordás veszélyével kell számolni. A Derkovits és a Bottyán János út találkozásánál közüzemi munka okoz hosszabb menet időt, mert sebesség és forgalom korlátozás van érvényben. Figyeljék a kihelyezett jelző táblákat, ne megszokásból vezessenek, mert több úton kell 30-as korlátozást betartani, nem csak a belvárosban, hanem Oros, Borbánya, Kisteleki szőlő egyes útjain, valamint Sóstó belterületén is. Tartsák be a sebességhatárokat, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját. Sikerekben gazdag, boldog új évet kívánunk a RETO RÁDIÓ minden dolgozójának, a kedves rádió hallgatóknak, valamint a FŐTAXI minden kedves utasának. Szép napot.