Átlagos forgalomban közlekedhetnek az úton lévők városunk útjain

Sziasztok.

Átlagos forgalomban közlekedhetnek az úton lévők városunk útjain. A látási viszonyok megfelelőek, az utak jól járhatóak. Ivóvízcső tört el a Debreceni úton, a NYÍRSÉGVÍZ javítja a megsérült szakaszt, a leállósáv érintett részét – a 34 szám előtt lezárták. A Móricz Zsigmond utcán szintén a NYÍRSÉGVÍZ munkatársai dolgozna, tisztítják a csatornákat, útszűkület lassítja a haladást.

A Korányi Frigyes utcán a kistemplom előtti zebrán – sajnos ismét ugyanazon a ponton – ahol már korábban is egy igen mély kátyú keletkezett, ami az autósok és gyalogosok számára is igen veszélyes. Befejezte a NYÍRTÁVHŐ a vezetékek cseréjét a Tas utcán, viszont a parkolók egy része még mindig le van zárva. Vezessenek óvatosan tartsák be mindenütt a sebességhatárokat.

Szép napot. Főtaxi