A Westsik Vilmos utcán közmű építési munkálatokat végeznek

Sziasztok.

A Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá, hogy a Westsik Vilmos utcán közmű építési munkálatokat végeznek, forgalom és sebességkorlátozás van érvényben, korlátozott a gyalogos és az autós forgalom is. A Bocskai utcán a járda felújítását végzik a NYÍRVV. szakemberei, forgalom korlátozásra számítsanak a gyalogosok. Rozsrét szőlő bekötő útjainak felújítása kapcsán az út mindkét oldalán a burkolat szélén és a padkán munkavégzés zajlik, kétirányú forgalom biztosítása mellett.

A munkálatok várhatóan ápr. 30-ig tartanak, aki teheti kerülje el az érintett útszakaszokat, elősegítve így a gyors és hatékony munkavégzést.

A bokortanyákban is elkezdődtek kátyúzási munkák a balesetveszélyes burkolathibákat szüntetik meg, fokozott figyelemmel közlekedjenek az arra haladók.

Szép napot.