A városban közlekedők hosszabb menet időre készüljenek az Egyház utca, Kálvin tér, Országzászló tér útvonalon

Sziasztok. 

 A városban közlekedők hosszabb menet időre készüljenek az Egyház utca, Kálvin tér, Országzászló tér útvonalon, ahol a TÁVHŐ munkák miatt részleges sávlezárások vannak. Járda felújítást végeznek az Újszőlő utcán az Árok utca és a Tőke utca közötti szakaszon , de a Selyem utcán közlekedőknek is útakadály miatt kell fokozott figyelemmel vezetni .Forgalom korlátozás van érvényben a Színház utcán, és a Bethlen Gábor utca bevezető szakaszán, valamint a Móricz Zsigmond utcán. Elkezdődött a Kemecsei úti vasúti átjárónál a gyalogos és a kerékpár út építése, munkagépek jelenthetnek akadályt. A Tünde és a Lujza utcákon tart a csapadékvíz elvezető építése, forgalom korlátozás lépett életbe, legyenek türelmesek az arra haladók. 

Szép napot.