A Színház utcán közmű munkák kialakításán dolgoznak a szakemberek

Sziasztok.

A ma reggel úton lévők, átlagos forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain! Piaci nap van, így a Búza téren és a Tokaji úton megnövekedett forgalomra készüljenek! A város több pontján végeznek útjavítási munkákat, az adott helyen torlódások alakulhatnak ki! A Toldi út páros , Árpád út páratlan oldalán felmarták az útburkolatot, valamint lezárták a parkolókat! A Színház utcán közmű munkák kialakításán dolgoznak a szakemberek, átmenetileg a Szabolcs út és a Bessenyei tér között megszűnt az átjárhatóság.

A Széchényi úton az előzési tilalom 30-as sebességkorlátozás továbbra is érvényben az ott zajló munkák miatt, ezen kívül ne feledjék, hogy a belváros irányába a buszmegállókat ideiglenesen áthelyezték. Körültekintően, óvatosan vezessenek!

Szép napot! Főtaxi

This entry was posted in Hirek.