A szerda reggel útnak indulók hosszabb menet időre készüljenek a megváltozott útviszonyok

Sziasztok.

A szerda reggel útnak indulók hosszabb menet időre készüljenek a megváltozott útviszonyok, és a kialakult torlódások miatt a piacok közelében, a ki és bevezető utakon, és az iskoláknál is. Több úton növeli a csúszás veszélyt a lehullott falevél, és a néha meg erősödő szél, ezért tartsanak nagyobb követési és oldal távolságot, és vezessenek lassabban. Tart az útépítés forgalom és sebesség korlátozás mellett a Szegfű utcán, a Debreceni, Kígyó utcai csomó pontban, és buszöböl építés a Dózsa György és Hunyadi utcákon. Szűkített forgalmi sávon , lassan lehet közlekedni járda építési munka miatt a Városmajor utcán,ahol  az ott dolgozó munka gépek gyakran elfoglalják a forgalmi sávot.  Közmű építési munkát végeznek az Orosi úton, így  a 41-es főút ki és bevezető szakaszán a szélső forgalmi sávok le vannak zárva. A rossz idő ellenére  növekszik a forgalom a temetők, sírkertek közelében, ahol számítani kell a bizonytalan autósokra, akik csak ritkán ülnek a volán mögé. Vezessenek figyelmesen, türelmesen, mert mindenkit haza várnak.

Szép napot.