A Pláza parkolójában a mai naptól változik a parkolási díj

Sziasztok.

Hétfő reggel a Nyíregyházán közlekedők sűrű forgalomra számítsanak, és több úton a folyamatban lévő  útmunkálatok miatt torlódásra is. A Széchenyi utcán a NYÍRTÁVHŐ a járdán és a kerékpár úton korlátozza a közlekedést.

A munkálatok egész héten folytatódnak, az útburkolat felbontását végzik. Az Ó szőlő utcán is a NYÍRTÁVHŐ dolgozik egy szakaszon,új vezetéket építenek ki, további korlátozásokra kell számítani az érintett szakaszon. Tartanak a belterületi csapadékvíz elvezető rendszer építési munkái a Korong, a Színház, és a Gömb utcákon, a munkálatok miatt forgalmi rend változás, forgalom korlátozás van érvényben.

A Pláza parkolójában a mai naptól változik a parkolási díj, figyeljenek,ne megszokásból fizessenek. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.