A péntek reggel Nyíregyházán közlekedők sűrű forgalomra készüljenek a város ki és bevezető útjain,

Sziasztok.

A péntek reggel Nyíregyházán közlekedők sűrű forgalomra készüljenek a város ki és bevezető útjain, az iskolák és a meglévő útmunkák közelében pedig torlódásra is. Legyenek türelmesek a Sóstói úton a járművezetők, mert a felüljárón kicserélik a szalagkorlátot és a tartó oszlopokat, a forgalmat  váltakozó irányban jelző lámpa  engedi. A Magyar közút munkatársai a város területén a jelzőlámpák karbantartását végzik emelő kosárból, így változó helyeken a csomópontokban forgalom korlátozásra számítsanak. Lassú a haladás a Törzs, Semmelweis, Szalag utcákon a folyamatban lévő útmunkák miatt, csak úgy, mint a Bottyán János utca egy szakaszán. Tartsák be a sebesség határokat, vezessenek fokozott figyelemmel az iskolák, gyalogátkelők közelében, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.

Szép napot.