A Nyár utcát a Hotel Centrál előtt teljes terjedelmében lezárták a forgalom elől.

Sziasztok.

Azután, hogy felbontották a Körte utcát egy eltört távhővezeték miatt, szerda reggelre a Nyár utcán egy ivóvízvezeték tört el. A Nyár utcát a Hotel Centrál előtt teljes terjedelmében lezárták a forgalom elől. Az erre közlekedőknek, ezért megnövekedett menetidővel kell számolniuk, ne megszokásból közlekedjenek. A szakemberek hozzáfűzték, az ivóvíz és a távhővezeték cseréje több napot vesz igénybe.

Útszűkületre számíthatnak azok az autósok, akik a Szegfű utcán közlekednek a László utca felé a belváros irányába. A külső sáv egy szakaszát egy útburkolati hiba megszüntetése miatt lezárták.

A forgalomkorlátozás előreláthatólag hétvégéig fennmarad, ezért érdemes a belső sávot választani az autósoknak.

Szép napot Fő taxi