A Legyező és Bottyán utcai szakasz továbbra is zsákutca

Sziasztok.

A Szélsőbokori útnál továbbra is forgalomkorlátozás van érvényben. Ideiglenesen áthelyezték a buszmegállót a Szélsőbokori út 18. szám alá.

A Legyező és Bottyán utcai szakasz továbbra is zsákutca. Folyamatos a 4. számú főút – Debreceni úti csomópont átépítése így itt folyamatos és újabb forgalom korlátozás várható. Számítsanak ezen a szakaszon torlódásra és megnövekedett menetidőre.

A kivitelező tájékoztatása szerint a tervezett ütemben halad a csapadékvíz- vezeték építése. A munkavégzés ideje alatt útlezárás van érvényben az építéssel érintett Kéményseprő utcánál. Továbbra is folytatódnak a Belső körút – László utcai kereszteződésben a munkálatok.

Várhatóan augusztus elejéig tartanak, torlódásra és megnövekedett menetidőre kell számítani ezen a szakaszon. 

További szép napot Fő taxi