A kedd reggel úton lévők, sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain!

A kedd reggel úton lévők, sűrű forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain! Torlódásra kell készülni a ki – és bevezető utakon, valamint az iskolák környékén! Faápolási, gallyazási munkákat végeznek a Szent István, András, Honvéd utca közötti részen – lezárás mellett, kerüljék ha tehetik ezt az útszakaszt! Stop tábla került kihelyezésre a Pacsirta – Bethlen Gábor út sarkon, valamint a Pacsirta utcán, végig 30-as korlátozás van érvényben!

A város több pontján útjavítási munkák folynak, az adott helyen lassúbb a haladás, türelmesek legyenek! A Szarvas utcán a meglévő útfelújítási munkák miatt a parkolók egy részét lezárták, illetve megállási tilalmat vezettek be!

A Törzs utcán közmű kiépítésén dolgoznak, ami a gyalogos, kerékpáros, és az autós forgalmat egyaránt akadályozza! Vezessenek óvatosan, körültekintően, mindenütt vegyék figyelembe a kihelyezett közúti jelzőtáblákat!

Szép napot! Főtaxi