A Hunyadi úton közmű fedelek szintbehelyezésén dolgoznak

Sziasztok.

Ma is megnövekedett forgalomban, torlódások mellett közlekedhetnek az úton lévők Nyíregyháza útjain. A Debreceni út felújítási munkái jelentenek akadályt továbbra is a Zrínyi Ilona – Luther út kereszteződésénél a jelzőlámpás csomópontban, a közlekedési jelzőtáblák iránymutatásaival vezessenek.

A Hunyadi úton közmű fedelek szintbehelyezésén dolgoznak, figyelmesek legyenek, a László – Szegfű utca kereszteződésénél pedig ivóvíz gerincvezeték hibaelhárítási munkák miatt, továbbra sem lehet balra – a László utcáról balra a Szegfű utcára kanyarodni.

A Kossuth utcán erősáramú kábelfektetési munkák miatt körültekintőek legyenek az autósok és a gyalogosok egyaránt. Vezessenek óvatosa, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat.

Szép napot!

Főtaxi