A hét utolsó munka napján is esőben, vizes utakon

Sziasztok.

 A hét utolsó munka napján is esőben, vizes utakon, óvatosan kell vezeti, nagyobb követési távolságot tartva a reggeli sűrű forgalomban. Torlódásra készüljenek a város ki és bevezető útjain, az iskolák közelében, és a meglévő útmunkáknál. A belvárosban az útépítések miatt van forgalom korlátozás a Szegfű utcán, és a Debreceni, Kígyó utcai csomópontban. A Dózsa György utcán a buszöböl építése okoz útszűkületet, az Északi körúton és a Sarkantyú utcán pedig járda építést végeznek. A Rozsnyó utcán az akna fedelek szintbe helyezésén dolgoznak, csak nagyon lassan lehet haladni a bóják között, ha tehetik kerüljék el a munka területet. A Simai úton közlekedőket a padka rendezési munkálatok lassítják, legyenek türelmesek. Vezessenek fokozott figyelemmel a gyalogátkelők, iskolák, kétkerekű járművek közelében, és tartsák be a sebesség határokat. Szép napot.