A Csaló közről nem kanyarodhatunk rá az Ószőlőre.

Sziasztok.

Eltört egy ívó vízcső a Tünde utcán. A Nyírségvíz elhárította a hibát, jelenleg a helyreállítás folyik a helyszínen. Az Ószőlő utca felújítása miatt a környékbeli utakon is megváltozott a forgalmi rend. A Csaló közről nem kanyarodhatunk rá az Ószőlőre.

Az Eperjesről pedig csak jobbra kis ívben lehet kanyarodni.

Az autósokat arra kérik, ne rutinból vezessenek a felújítás ideje alatt. Forgalom- és sebességkorlátozást rendeltek el a Berenát utcán a Fürdő utca felújítása miatt. A Berenát utcán már jelzik, hogy útépítésre, útszűkületre kell számítani és előzési tilalmat is elrendeltek. Több napon keresztül padkarendezést folytat a Palánta utcán a Nyírvv. Kérik az autósokat, hogy ne rutinból vezessenek, nagyobb odafigyeléssel közlekedjenek a városszerte folyó útfelújítási munkálatok miatt.

Szép napot Fő taxi