Sziasztok.
A Szabadság tér 9 szám mellett felbontották a járdát és a zöldterületet,-
ami gépjármű és gyalogos forgalmat is érinti.
Korszerűsítési munkákat végeznek városszerte a NYÍRTÁVHŐ munkatársai,
jelenleg a Vay Ádám körúton és Örökösföldön dolgoznak.
Tartanak a kábel fektetési munkák az Árok utcán, a Rákóczi – Új utca találkozásánál pedig
megsüllyedt közmű fedél helyreállítását végzik, a munkaterületet bójával jelölték.
Szép napot: Főtaxi