Vezessenek óvatosan a sebességhatárok betartásával!

Sziasztok!  

A ma reggel útnak indulók számítsanak rá, hogy a város külső útjain, és a mélyebben fekvő területeknél a felszálló pára csökkenti a látó távolságot, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot.  Piaci nap van, így a Búza téren és a Tokaji úton is megnövekedett forgalommal számoljanak! A Bottyán János utcán tartanak az útalap és járda aszfaltozási munkák , a Tó és Szirom utca között, pedig szakaszosan parkolót, járdát, buszöblöt építenek ki! A Szalag utcán a szegélyköveket építik, itt mindkét forgalmi sávban útszűkület, sebességkorlátozás van, lassúbb a haladás! A Hunyadi utcán még a sáveltolás jelent akadályt a közlekedőknek a Bocskai, Szegfű utca között, türelmesek legyenek!

This entry was posted in Hirek.