Város és megye szerte hosszabb menet időre készüljenek ma reggel

Sziasztok.

Város és megye szerte hosszabb menet időre készüljenek ma reggel, mert valamennyi út vastagon havas, alatta pedig jeges, az alsóbb rendű és a lakott területen kívül lévő utakon pedig hó átfúvások  nehezítik a haladást.  Fontos hogy indulás előtt tisztítsák meg a járművek ablakát, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot. Legyenek óvatosak a meglévő útmunka területek közelében a Búza, Árok utca találkozásánál,  és a Kond utcáról a Sóstói útra kanyarodáskor. Az utakon a hó eltakarító munkagépek lassítják a haladást, legyenek türelmesek, és ha nagyon muszáj, megfelelő oldal távolság betartásával előzzék meg, ha ezt a forgalom engedi.  A téli út és látási viszonyokhoz igazodva vezessenek, mert mindenkit haza várnak.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.