Szüntelenül esik, így a Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá

Szüntelenül esik, így a Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá, hogy az útszegélyeknél, és a kisebb úthibákban áll a víz, vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot. A Szalag utca, Lobogó utca találkozásánál új gyalogátkelő épül, forgalomkorlátozás van érvényben. A Korányi Frigyes utcán a Csaló köz és a PIETRA csempebolt között jelzőlámpás, vagy jelzőőrös forgalomirányítás van az ott zajló munkálatok miatt, lassú a haladás, ezen kívül  a Csalóköz, Eperjes utcai csomópontban a páros oldalon járda felújítás, és csapadékelvezető rendszer építése miatt a gyalogosok a szemközti oldalon tudnak közlekedni. Szintén a Korányin a Sóstóhegyi út találkozásánál új terelősziget épül, legyenek türelmesek az arra közlekedők. Forgalmi rend változás lépett életbe  Oroson, egyirányú  lett a Mályva és a Moha utca és sebességkorlátozást is bevezettek.