Szombat reggel sűrű a forgalom Nyíregyházán, munkanap van, ne feledjék a parkolókban fizetni kell!

Sziasztok! Szombat reggel  sűrű a forgalom Nyíregyházán, munkanap van, ne feledjék a parkolókban fizetni kell! A Búza téren és a Tokaji úton a piaci nap végett torlódások alakulhatnak ki, valamint a meglévő útmunkák közelében is! A Kállói úton az útmunkák miatt jelző őrök irányítják a forgalmat, lassú a haladás, legyenek türelmesek. Tartanak az útfelújítási munkák a Vasvári Pál, Bethlen Gábor, Rákóczi utcán, emiatt útszűkület, előzési tilalom, sebességkorlátozás lassítja a járművezetőket! A Korányi Frigyes utcán is folynak a munkálatok, továbbra is az Eperjes utcától a Kosbor utcai körforgalomig a belváros irányába csak a szerviz úton tudnak haladni! Épül a körforgalom és az elkerülő út a Nyírszőlősi úton, jelzőlámpás forgalom irányítás van a Buji út kereszteződésénél! Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával! Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.